Dives HYDRA ROYAL 60MG/3ML HA

Dives HYDRA ROYAL 60MG/3ML HA
  • 2Dives HYDRA ROYAL 60MG/3ML HA

BOOSTER HIALURONOWY DO INTENSYWNEJ REWITALIZACJI I HYDRATACJI SKÓRY.

Hydra Royal to modułowy zabieg stworzony do wielopoziomowej rewitalizacji skóry. Dzięki kilkuetapowej sekwencji zabiegowej kondycjonuje i stymuluje wszystkie warstwy skóry, począwszy od naskórka, a kończąc na głębokich strukturach skórnych.
375,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Innowacyjny stymulator i biorewitalizant na bazie wysokostężonego kwasu hialuronowego 60mg/3ml, do natychmiastowej poprawy nawilżenia, wygładzanie i napięcia skóry. Dedykowany do silnego wygładzania powierzchownych zmarszczek, zagęszczania struktury skóry oraz kondycjonowania skór wymagających silnej odnowy i rewitalizacji.

Zastosowanie aż 60mg kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej sprawia, że jest to jeden z najsilniejszych produktów odmładzających w swojej kategorii. Dodatkowo dzięki zastosowaniu zgłoszonej do patentu technologii Aqua-Oxygen Hybrid II w proces produkcji kwas hialuronowy napowietrza się i nawadnia, dzięki czemu zwiększa on swoją sprężystość i możliwości higroskopijne. Na końcowym etapie produkcji, specjalnie wyselekcjonowane cząsteczki kwasu zabezpieczane są domieszką czynnika sieciującego, dzięki czemu oprócz wyjątkowych właściwości rewitalizujących zyskują także długotrwały system uwalniania.

Zaawansowany system produkcji, unikatowa technologia, wyjątkowo wysokie stężenie kwasu, lekki stopnień sieciowania, a także możliwość podania produktu aż 6 technikami i protokołami zabiegowymi sprawiają, że Hydra Royal na nowo definiuje odmładzanie i rewitalizację skóry.

Techniki podaży: 

Mikrodepozytowa z użyciem igły

Wsteczno-liniowa z użyciem igły bądź kaniuli

5-punktowa, 6-punktowa, 10-punktowy

STĘŻENIE KWASU HA:

60mg/3ml

SERIA ZABIEGOWA:

4 zabiegi co 10-14 dni

POJEMNOŚĆ:

3x1ml

BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGOWE

ISO 13485
CE0297
Patent EP2170961

GŁÓWNE CECHY HYDRA ROYAL

Wyrób medyczny na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Przeznaczony do iniekcji, jednofazowy, sterylny, apirogenny.

Zobacz także